Team

 

 

 

Wij stellen ons aan u voor!

 

mw. S. Bruggink (groep 4-5), mw. K. Bezem (groep 8), dhr. Y. Opmeer (groep 3), dhr. R. Thran (groep 8), mw. E. Gerssen (intern begeleider), mw. A. Hoogschagen (directie)

mw. H. Adams (groep 1-2A), mw. T. Rinses (onderwijsassistente), mw. J. Vink (groep 1-2B), mw. S. D'hondt (groep 6-7), mw. L. Hoek (groep 1-2B)  

 

Directieleden:

mw. A. Hoogschagen. Zij is aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Intern Begeleider: mw. E. Gerssen

Op de foto ontbreekt: mw. H. Paarlberg (onderwijs assistente) 

 

Emailadressen teamleden:

 

 

Hilda Adams                                            hildaadams@kluft.meerwerf.nl

 

Loes Hoek                                               loeshoek@kluft.meerwerf.nl

 

Jolanda Vink                                            jolandavink@kluft.meerwerf.nl

 

Youri Opmeer                                          youriopmeer@kluft.meerwerf.nl

 

Suzanne Bruggink                                   suzannebruggink@kluft.meerwerf.nl

 

Simone D’hondt                                       simonedhondt@kluft.meerwerf.nl

 

Robert Thran                                           robertthran@kluft.meerwerf.nl

 

Edith Gerssen                                         ib.tuselant@kluft.meerwerf.nl

 

Hannah Paarlberg                                          hannahpaarlberg@kluft.meerwerf.nl    

 

Titia Rinses                                             titiarinses@kluft.meerwerf.nl

 

Annemieke Hoogschagen                       directie@kluft-tuselant.meerwerf.nl